Apartmán Orbit je součástí nově postaveného komplexu apartmánů v klidné oblasti na konci lyžařského střediska Karlov pod Pradědem. 
Fotogalerie zde.
 

Ubytování 

Apartmán Orbit o velikosti 40m2 poskytuje ubytování až pro pět osob. Apartmán se skládá z obytné místnosti, ložnice, předsíně, koupelny a balkónu s výhledem na les.
 

Apartmán Orbit Vybavení

V obytné místnosti Apartmánu Orbit v Karlově pod Pradědem se nachází rozkládací pohovka (spaní pro dvě osoby), plně vybavený kuchyňský kout (elektrický sporák, trouba, digestoř, lednice, mrazák, varná konvice, hrnce, pánev, plech, nádobí a příbory pro 5 osob), jídelní stůl pro pět osob, TV. V ložnici je dvojpatrová postel s dolní postelí pro dvě osoby, pohodlné křeslo a police. Koupelna se sprchou. V předsíni je prostorná vestavěná skříň. 
 

Apartmán Orbit Služby 

Bezdrátový internet v ceně. Bezplatné parkování přímo u objektu Apartmán Orbit v Karlově pod Pradědem. Zamykatelná místnost pro úschovu lyží, kol apod. v přízemí objektu. 
 

Apartmán Orbit Stravování 

Stravování je možné v plně vybavené kuchyni v apartmánu nebo v blízkých restauracích v Karlově pod Pradědem - restaurace Praděd, Stodola, Pohoda a další. Samoobsluha se nachází pět minut autem od apartmánu Orbit. 
 

Dovolená na horách Lyžování 

Lyžařské středisko Karlov pod Pradědem - nejbližší vlek je vzdálen 50 m, lze na něj dojet na lyžích z parkoviště apartmánu, pokračují vleky různých obtížností. Lyžování na Pradědu (Ovčárna) - skibus odjíždí přímo z Karlova pod Pradědem (cca 300 m od apartmánu Orbit). Za cca 10 minut dojedete autem na sedačkovou lanovku Avalanche. Ski areál Kouty leží cca 30 km od apartmánu. V okolí je také hustá síť upravovaných běžeckých tras, na některé z nich se můžete napojit v blízké vzdálenosti od apartmánu. 
 

Jeseníky Výlety v okolí 

Praděd, Karlova Studánka (lázeňské město, procházkové trasy), údolí Bílého potoka, údolí Velký kotel, Velké Losiny (muzeum ruční výroby papíru, termální venkovní i krytý bazén, zámek), Rejvíz (přírodní rezervace známá svým rašeliništěm), Skřítek (motorest, zřícenina Rabštejn), Ztracené kameny, Jelení studánka, chata Alfrédka, Dlouhé Stráně (prohlídka přečerpávací vodní elektrárny), Sobotín (koupaliště), Červenohorské sedlo (horské středisko, lyžařské a turistické centrum), Ranč Vernířovice (jízda na koni), Nádrž Nové Hutě (možnost plavby na plachetnici), pěší a cyklistické túry v okolních lesích, lanové centrum v Karlově pod Pradědem. 
 

Apartmán Orbit Koupání v okolí 

Aquacentrum v Karlově Studánce a v Rýmařově, termální lázně ve Velkých Losinách. 
 
Apartmán Orbit najdete na konci obce Karlov pod Pradědem, cca 3 km po odbočení z křižovatky Malá Morávka - Karlov. Příjezd do Karlova pod Pradědem z Brna přes Vyškov, Prostějov, Olomouc, Šternberk, Břidličná, Dolní Moravice, Malá Morávka, Karlov pod Pradědem. Z Ostravy přes Opavu, Bruntál, Malou Morávku, Karlov pod Pradědem. Z Hradce Králové přes Šumperk, Rýmařov, Dolní Moravice, Malou Morávku, Karlov pod Pradědem.
Fotogalerie zde.